NIGHT SKIN REPAIR CREAM тестер

  • - Виробник: NIMFA cosmetics
  • - Модель: Тестер
  • - Наявність: 1
50.00 грн
Без ПДВ: 50.00 грн
Кількість

НІЧНИЙ ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ПЕПТИДНИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗРІЛОЇ ШКІРИ

Повне відновлення вікової шкіри протягом ночі.

У складі інноваційний омолоджуючий пептид TimeCode ™

- Знижує хронічне запалення;

- Стимулює утворення нових судин, що покращує мікроциркуляцію і надає ефект сяючого обличчя;

- Підтримує шкірну тканину, стимулює білки, які беруть участь в синтезі і структурної організації шкіри, запобігає деградації структурних елементів (колаген, еластин і т.п.);

- Бореться проти хронічного запалення шкіри, шляхом зниження експресії цього гена, таким чином, сповільнюючи старіння.

    Dermaxyl® - унікальне поєднання пептиду й цераміду 2. Це комплекс, в складі якого поєднання цераміду 2 - цементу рогового шару, і пальмітованого матрікіна послідовності Pal-Val-Gly-Val-Ala-Pro-Gly. Основна функція даного комплексу - боротьба зі зморшками, заснована на технології матрікінів.
Матрікіни - інформаційні пептиди, сигнальні молекули, які відіграють важливу роль в процесі відновлення ушкоджень шкірного матриксу.

    VGVAPG - «еластичний» фрагмент еластину. Стимулює клітинні взаємодії і відновлює вікові ушкодження шкіри. Розгладжує мімічні та вікові зморшки. Ефективний для в'янучої шкіри. Відновлює шкірний бар'єр, сприяє збереженню пружності та молодості шкіри.

    SEPILIFT ™ - багатопрофільний пептид з широким діапазоном специфічних властивостей для самих різних областей косметології. Антіейдж спрямованість - попереджає появу зморшок, прибирає наявні. Має антиоксидантну дію. Бореться з птозом (провисання). Відновлює щільність шкіри (тургор і пружність).

Ущільнення волокон колагену (+ 14%).
Захист пружних волокон (+ 81%) * протиеластазний ефект.
Захист від вільних радикалів (+ 85%) * придушення супероксидних аніонів.

    Стимуляція TIMP - природного інгібітору проти старіння (+46% стимуляція TIMP2 фібробластами).
Придушення ММPs ферментів, відповідальних за процес старіння шкіри.
Захист дермально-епідермальної матриці колагену (+ 61% стимуляції ламініну фібробластами, + 61% стимуляція проколагену 1 фібробластами).

    Collalift 18 - екстракт кхаі сенегальській. Будова кори її дерева буквально копіює будову нашої шкіри. Collalift 18 є важливим структурним компонентом шкірних мембран. Як структурний компонент цих мембран, він надає їм тонус і силу. Наша шкіра сприймає цей екстракт як рідний, завдяки чому вона швидше відновлюється. До того ж, відновлення йде по всіх фронтах: відновлюється та стимулюється робота колагену, звужуються пори, зміцнюється шкірний каркас. За рахунок чого відбувається автоматичний ліфтинг, який вже видно за 14 днів застосування. Шкіра стає більш щільною, йде рихлість та знижений тонус шкірних покривів, відбувається тривале підтягування.

 

Система зволоження:

    Шикарний зволожуючий комплекс LACTIL®, який особливо ефективний в омолоджуючих складах. Амінокислоти, які зволожують й відновлюють шкіру навколо очей, та цінна олія Dongbaek (Tsubaki) Oil - олія японської камелії, що має потужний анти-ейдж ефект, протизапальні та заспокійливі властивості.

    Aqua Shuttle - це комплекс активних компонентів для максимального зволоження на основі молекулярної структури діатомових водоростей, яка забезпечує проникнення водорозчинних інгредієнтів в роговий шар і більш глибокі шари шкіри. Структура Aqua Shuttle дає тривале і контрольоване вивільнення активних зволожуючих речовин на шкірі. Ця технологія дозволила розбити активні компоненти до бульбашок розміром менше 250 нанометрів та доставляти їх в дерму за допомогою наночастинок (ліпосоми і наносоми). Ліпосоми - це штучно створені молекули, вони є своєрідним контейнером, який транспортує активні інгредієнти в глибокі шари шкіри.

У складі також присутній пептидно-церамідний комплекс EverLaSkin - це натуральний пептидний актив, виготовлений з екстракту пшениці (Triticum aestivum). Пшениця обробляється за допомогою ферментативної інженерії, в результаті виходить пептид з низькою молекулярною вагою, що дозволяє йому проникати в шкіру.

    EverLaSkin є емульсією, в якій зібрано все, що потрібно шкірі для підтримки здоров'я: ліпосомованний пептид з пшениці, лецитин, фітостероли, пом'якшуюча олія ши та важливий для здоров'я шкіри церамід-3. Така ДМС емульсія майже ідентична епідермальній структурі здорової молодої шкіри.
Комплекс ефективний для активації, пожвавлення й стимулювання сплячих стовбурових клітин шкіри. Він одночасно активує проліферацію шкірних фібробластів людини, індукує вироблення колагену та пригнічує активність колагенази (речовина руйнує колаген).

    Vit-A-Like ™ - протеїновий ЕКСТРАКТ АФРИКАНСЬКОЇ КВАСОЛІ, що має ретинолоподібну дію. Відновлює шкіру 40+, яка внаслідок зниження гормонального фону втрачає тургор та еластичність. Даний актив прискорює оновлення шкіри, сприяє виробленню колагену, зменшує зморшки.

    Sepitonic M3 - аспартат магнію, глюконат цинку, глюконат міді - це суміш мінералів, які покликані повернути втомлену шкіру до життя, оживити її, «пробуджуючи» клітинний метаболізм. Це хроноактивний компонент, тобто запобігаючий віковомустарінню шкіри. Пролонгована дія (24 години).

Магній - другий за значимістю клітинний катіон. Його вміст зменшується в процесі старіння шкіри.

Мідь - стимулює клітинне дихання шкіри. Сприяє синтезу кератину та колагену (утворює поперечні дисульфідні зв'язки, що не дають шкіри провисати).

Цинк - активує синтез ДНК в шкірі та, як і мідь, сприяє синтезу кератину і колагену. На поверхні шкіри цинк використовується для нормалізації жирної шкіри, знижує запалення й зайве вироблення шкірного сала.

    Sepitonic® працює хронологічно на кожному етапі клітинного енергетичного каскаду. Результат дії Сепітоніка в клітинах (збільшення ДНК, колагену і регенерація клітин) спостерігається протягом 24 годин.
Завдяки ідеальному поєднанню катіонів та аніонів Sepitonic® підсилює енергетичний баланс клітин, який здійснюється в мітохондріях та всередині цитоплазми.

Доповнено важливими амінокислотами; таурин, орнітин, сірка МСМ та аргінін, які зміцнюють клітинну мембрану, покращують живлення клітин епідермісу і запобігають глікації колагену.

    Polyglutamic Acid

Поліглутамінова кислота (ПГК) глибоко й тривало зволожує шкіру. Зволоження здійснюється за двома напрямками: глибоке, за рахунок низької молекулярної маси молекул, та поверхневе - за рахунок оклюзії.
Пригнічує гіалуронідазу (фермент, що руйнує гіалуронову кислоту) та дозволяє зберегти в значній мірі дерму в молодому стані.
У складі олія шипшини, відома антивікова олія чорного кмину та олія примули вечірньої, які знімають запалення, розгладжують зморшки та заспокоюють шкіру, зволожуючий комплекс НУФ, екстракт обліпихи та пребіотик BIOECOLIA®

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ:

Нанести ввечері на очищену шкіру обличчя і зону декольте легкими масажними рухами до повного вбирання.

Працюватиме в синергії:
YOUNG SKIN SERUM 30 ml
BLACK CAVIAR ANTI-AGE NIGHT SERUM 30 ml
CELL BREATHING RECOVERY TONER 100 ml.

Термін придатності 12 міс. при темп. 5-25 градусів

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре