Відгуки про магазин

Людмила
24.05.2022
Користуюся Вашою косметикою уже 2 роки. Напевне, це любов з першої спроби. Моя шкіра задоволена і немає навіть думок про те, щоб попробувати щось інше. Дуже приємна Ваша увага до клієнта, швидкість обслуговування і подарунки, про які Ви ніколи не забуваєте! Вдячна Вам за Вашу роботу.
Олена
23.05.2022
Обслуговування пречудове, як і продукція. Завжди привітні та чемні, консультації змістовні та поглиблені.
а продукція - спробувавши, вже не можеш повернутись до попередніх. Легка структура, мінімум запахів, а головне - відчуття шкіри, волосся.
Дякую вам за працю! Все буде Україна!
Марина
23.05.2022
Это мой первый заказ в Nimfa. Пришла с запросом на снижение чувствительности кожи после агрессивного лечения. Получила консультацию. Отправка оперативная, все красиво запаковано, пробники в подарок. Всё заказанные мною средства мне подошли и я уже вижу результат - кожа не печет, не краснеет, меньше шелушится. И что очень важно для меня- это экологичность, безопасность и физиологичность косметики. Обязательно повторю заказ! Спасибо!
Катя
06.05.2022
Спробувала цю косметику вперше, замовила гіалуронову сироватку та оліогель. Була приємно здивована високою якістю продукції за доступну ціну. Відправили швидко, все було добре. Буду замовляти ще.
Наталія
02.05.2022
Хочу подякувати за ваші креми .
Почала користуватися днів 10 тому, результатом задоволена.
Після вживання крему під очі - дрібніші зморшки реально стали малопомітними, а більш глибокі - зменшились.
Крем для обличчя теж реально радує своїм результатом.
Мені 60 років, користуюсь косметикою постійно, і хочу відзначити, що ваша дуже гарно працює!
Вікторія
28.04.2022
Учора замовила, сьогодні отримала.)) Так працює Nimfa, і зараз це дуже важливо, тому що не знаєшь, чим тебе "здивує" наступний день. Але ж красивими треба намагатись бути завжди, а разом з Nimfою так і буде)) Переможемо!
Наталія
26.04.2022
Дякую за ВАШУ працю. Дякую, що завжди можна забрати своє замовлення самовивозом в любий для мене час. Дякую за ваші щірі посмішки, якби тяжко вам не було
Оксана
18.04.2022
В цей непростий для України час як ніколи хочеться продовжувати свої колишні звички, як згадка про мирні часи і ту саму якість життя, яку хочеться підтримувати і продовжувати. Дякую, що продовжуєте робити Вашу справу.
Оксана
11.04.2022
Дякую за вашу продукцію, користуюсь вже два роки, дієва, приємна на дотик і аромат, я задоволена і всім рекомендую)
Ольга
09.04.2022
Благодарю, за то что вы есть и работаете в такое непростое время! Все продукты, которые пробовала - великолепны.