ЩО ДОДАТИ, А ЩО ВИКЛЮЧИТИ З ДОГЛЯДУ У СЕЗОНІ ВЕСНА-ЛІТО.

ЩО ДОДАТИ, А ЩО ВИКЛЮЧИТИ З ДОГЛЯДУ У СЕЗОНІ ВЕСНА-ЛІТО.

ЩО ДОДАТИ, А ЩО ВИКЛЮЧИТИ З ДОГЛЯДУ У СЕЗОНІ ВЕСНА-ЛІТО.

ЩО ДОДАТИ, А ЩО ВИКЛЮЧИТИ З ДОГЛЯДУ У СЕЗОНІ ВЕСНА-ЛІТО.

 

Корисні поради від Німфи.

 

Не забудьте поставити ️ , зберегти пост та поділитися з подругою!

 

ВИКЛЮЧАЄМО

 

️Вже не час для використання кислот у великому %. Салонні пілінги та професійні засоби з кислотами відкладаємо до осені!

Але...кислоти у домашньому % можна використовувати у вечірньому догляді, якщо ви не схильні до фоточутливості. Тобто контроль за пігментацією, спф захист, якщо це потрібно, та користуйтеся тонером ACEROLA, нічним кремом OVERNIGHT PEEL CREAM далі, та майте сяючу, відполіровану шкіру.

 

️Для комбі та жирної шкіри ховаємо оклюзивні емульсії-ті, що взимку захищали від морозу. COLD CREAM переїжджає у холодильник до осені.

Креми з великим вмістом олій, тим більше щильні креми по типу "синя нівея" будуть вам забивати пори та призведуть до висипів через оклюзійну плівку.

 

ДОДАЄМО

 

️Антиоксиданти у денний догляд! Це наші основні борці з руйнівною дією вільних радикалів, оксидативного стресу та уф проміння.

 

Є пост про це, та засоби від нашого бренду, що дають антиоксидантний захист шкірі.

 

️SPF захист. Моє ставлення до цих засобів та їх доцільність освітлені у відео igtv. Мати крем з спф захистом потрібно. У складі повинні бути більш менш безпечні фільтри та антиоксиданти. Я використовую за потреби, але ви можете мати свою думку.

 

️Легкі текстури косметичних засобів. Для комбі та жирної шкіри можна перейти на свої комфортні водно-гелеві текстури, та не покривати їх емульсійним засобом. Це може бути тільки тонер чи водно-гелеві сироватки- tender hyaluronic serum, acne relife serum, skin-lightening, prebiotic moist serum, b3+zinc PCA serum. А далі вже тональний.

Але дуже прошу давати такому типу шкіри ліпіди!!! Тож у вечірній догляд обов'язково щось емульсійне- щоб за ніч шкіра відновлювала гідоро-ліпідну мантію.

 

️ Не забувайте, що зараз жирна шкіра буде виробляти більше себуму, тож ексфоліація ензимами необхідна ретельна та регулярна.

Але сухій шкірі вона теж потрібна, просто не так часто як жирній -1 раз в тиждень буде норм.

Fermentation peel mask та enzyme powder вам у поміч!

 

 

Якщо все ж залишились питання по цій темі- велкам у повідомлення! Дамо персональні рекомендації

Залиште коментар