ЯК ВИБРАТИ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ.

ЯК ВИБРАТИ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ.

ЯК ВИБРАТИ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ.

ЯК ВИБРАТИ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ.

Декілька порад від Німфи щодо засобів для волосся та як отримати результат. якщо ви досі користуєтеся шампунем, бальзамом та т.і. мас-маркету, або навіть проф. та вибираєте за описом, а не за складом.

️Перше, що я раджу- відмовитися від сульфатів SLES, SLS у шампуні. Буде складно, бо м'які, безпечні формули шампунів ніколи не будуть промивати волосся "до скрипу" як ви звикли, тож запасіться терпінням та розумінням, що це нормально.

️Друге- засоби для волосся з натуральним, без сміття та шкідливих речовин не можуть бути дешевими. А м'які рослинні ПАР зовсім не економічні- шампунь прийдеться наносити двічі.

️Третє- не шампунем єдиним! Хочете гарне, доглянуте волосся-потрібен комплексний підхід. Шампунь+бальзам-кондиціонер це мінімум, який потрібен. Якщо є проблеми з чутливістю шкіри голови та "убита" довжина волосся- без масок, серумів, спреїв для відновлення -результату не буде.

Дуже хочу щоб ви зрозуміли, що шампунь-це тільки засіб для очищення та не чекали від нього чудес! Хочу щоб росло волосся, було шовковистим та блискучим-це не до шампуню питання. Та навіть не тільки до масок, бальзамів та спреїв.

️Стан волосся та його ріст дуже сильно залежить від того, що відбувається у вашому організмі- анемія (низький феритин), низький рівень білка, гіпотиреоз, гормональні порушення, нестача вітамінів та мінералів- завжди буде страждати волосся та його кількість. Майте це на увазі, та обов'язково слідкуйте за цими показниками, компенсуйте, якщо якісь показники низькі.

Який шампунь вибрати? Чи підійде він мені? Вибирайте за типом жирності голови. Але знайте, що можливо саме вам він не підійде, тож краще перепробувати декілька та вибрати.

Рідкий чи твердий. Теж досить індивідуально! Для волосся, що фарбовано нестійкими фарбами рекомендую рідкий. В ньому менше ПАР. Та сама рекомендація для дітей.

Якщо користуєтеся стайлінгом та кондиціонером на силіконах, натуральні формули рідких шампунів можуть їх не вимивати. Майте твердий шампунь для того, щоб періодично очищувати волосся та шкіру більш глибоко. Та робіть регулярно ензимну ексфоліацію - додавайте ензимну пудру у шампунь.
Якщо є питання- чекаємо ваші коментарі.

Залиште коментар