Дитячий догляд за шкірой

Дитячий догляд за шкірой

Дитячий догляд за шкірой

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ДОНЬКИ ЧИ СИНА ТА ЩО КУПУВАТИ З ЗАСОБІВ.

У нас є клієнтки, які вже давно перейшли на догляд від NIMFA COSMETICS для всієї родини та не уявляють іншого догляду за шкірою своїх дітей крім наших!

Також інколи читаємо у повідомленнях: дуже подобається догляд, результат вражає але дитині купувати боюся, щоб не зашкодити!

Тож сьогодні про наші засоби для дітей та їх доречність та безпечність.

Ви колись вивчали склад засобів, які пропонуються для дітей? Бачили в їх складі сульфати SLS, SLES, MEA, DEA, PROPYLEN GLYCOL, які руйнують захисну мантію шкіри, та консерванти з парабенами, які мають доведену канцерогенну дію?

Вся наша косметика має безпечний, фізіологічний, дружній до шкіри склад. Нашкодити шкірі дитині універсальними засобами з нашого асортименту просто НЕМОЖЛИВО.

Якщо розібратися, то вашій дитині у віці 10-14 років потрібне тільки якісне та безпечне очищення шкіри. Все! Шкіра має достатній ресурс до самовідновлення та репарації. Головне не шкодити гідро-ліпідній мантії.
Привчайте умиватися двічі на день. Ввечері обов'язково засобом з м'якими ПАР, а в ранці можна вмитися тільки водою. Це для нормальної шкіри. Якщо вже є прояви пубертату- шкіра жирнішає, з'являються чорні цятки та забиті пори, висипи- вмиваємося 2 рази на день пінкою або гелем.

Дівчатам такого віку точно сподобаються олеогель, убтан, ензимна пудра. Це ж прикольно та можна похизуватися перед подругами!

Хлопцям потрібно буде вести просвітницьку роботу та давати особистий приклад регулярного догляду!

Що ще дуже важливо- гігієна!
Не торкатися руками обличчя, не давити прищі, слідкувати за чистотою рушника. Купіть дітям набір рушників на кожен день або привчіть витирати обличчя паперовим одноразовим рушничком. Це для тих, у кого з'являються висипи та прищі.

️За потреби майте дома тонер або сироватку з пребіотиками для відновлення мікробіому та тритмент лосьйон для відновлення ліпідного шару шкіри.

Якщо все ж не знаєте що ж придбати- чекаємо вас у директ чи месенжері- підберемо набір, або окремі засоби саме для вашої дитини!
Якщо інформація корисна- поставте️ та поділіться з тим, кому теж треба це знати)

Залиште коментар